SESJA ŚLUBNA W ZIELENI

Angelika jest bardzo uzdolnioną florystką, przekonałam się o tym na własnej skórze, bo to właśnie ona stworzyła mój ślubny bukiet marzeń i wianek (sprawdźcie sami na stronie: Kwiaciarnia Rossa). Wybór miejsca był dosyć oczywisty: musi być duuużo roślin! Kiedy poprosiła mnie o znalezienie dla niej i Dawida zielonego miejsca na sesję od razu wiedziałam gdzie chcę ich zabrać. Łatwo zauważyć, że uwielbiam zieleń na zdjęciach, szczególnie tą soczystą, wiosenno-letnią, dlatego bardzo ucieszyło mnie, że Angelika podziela moją miłość do tego koloru. Kilka lat temu znajomi polecili mi przepiękne miejsce nad naszym morzem (lokalizację obiecałam zachować w tajemnicy 😉 ), a które teraz możecie podziwiać na zdjęciach z piękną parą młodą w roli głównej. Nigdy prędzej nie widziałam w Polsce tak wysokich paproci i drzew przystrojonych pnączami. Oczywiście nie mogliśmy nie zahaczyć o jedną z najpiękniejszych polskich plaż, która przywitała nas fenomenalnym zachodem słońca.

Tego dnia towarzyszył nam rewelacyjny, luźny i bardzo śmieszkowy klimat czyli taki jaki na sesjach uwielbiam najbardziej! Z ogromnym sentymentem wracam do tych zdjęć i wspomnień ciepłego, letniego popołudnia w małej polskiej puszczy.

 

Komentarze

Angelika
27 stycznia 2019
Ta sesja jest cudowna... Oglądam już trzeci raz ❤️
Odpowiedz
  Ola
  28 stycznia 2019
  Baaardzo dziękuję Angelika! I odkryłaś ją jako pierwsza :D
  Odpowiedz
Damian
28 stycznia 2019
REWELACJA!!!!
Odpowiedz
  Ola
  28 stycznia 2019
  Dziękiii! W sumie podwójne dzięki :D
  Odpowiedz
Angelika
28 stycznia 2019
Wzruszam się za każdym razem tak samo jak oglądam <3
Odpowiedz
Kornelia
28 stycznia 2019
Olka, świetne zdjęcia ? klaaasa..
Odpowiedz
Marta R
29 stycznia 2019
Zachwyt !!!
Odpowiedz
Beti
30 stycznia 2019
Piękne kolory! Idealne połączenie lata i miłości! ❤ To miejsce nie wygląda zupełnie na nadmorski las, raczej na jakąś dżunglę lub prehistoryczną puszczę! Czad! Love is in the air- brawo Angie & Dave, macie suuuuper pamiątkę ;)
Odpowiedz